Heidi Klumová se v přímém přenosu svlékla

09.05.2009 | Revue

Těhotná německá topmodelka Heidi Klumová (35) se v pořadu Ellen DeGeneres málem svlékla před zraky diváků. Hostitelka amerického televizního show ji vyzvala, aby věnovala nějaký dar do aukce, jejíž výnos bude poskytnut charitě.

Klumová nabídla své šaty.

Vše začalo nevinně, když se Klumová v pořadu Ellen DeGeneres objevila v šatech značky Alice Temperley, z nichž jí vykukovalo roztomilé bříško.

Ellen se supermodelky a manželky zpěváka Seala zeptala, co by darovala charitě, kterou Ellen svým pořadem podporuje. Klumová bez zaváhání nabídla právě své bílé šaty na ramínkách.
Ellen německou krásku hned vyzvala, aby je tedy svlékla. Bezprostřední Klumová si nejdříve prohlédla své spodní prádlo přes výstřih, a když seznala, že je v pořádku, začala si sundávat ramínka šatů.

Aby v křesle zakryla těhotnou modelku, přidržovala před ní Ellen ubrousek.
Brzy si však uvědomila, že tento improvizovaný striptýz není úplně vhodný, a na chvíli odvážnou krásku zabrzdila. V tu chvíli přinesli technici zástěnu, za kterou se Klumová, které vykukovala pouze hlava s rozkošnými grimasami, svlékla za tónů hudby přímo stvořené pro striptýz. Kamery přitom Heidi častovala rozkošnými grimasami.
Klumová se před diváky znovu objevila v bílém županu a prohlásila, že je to vlastně pohodlnější.
Její šaty jsou nyní k dostání v aukci na eBay.com. 

Zdroj, foto: Korzo

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.