Dara Rolins přijela na SuperStar v teplácích!

07.09.2009 | Revue

Zpěvačka Dara Rolins (36) se včera (6-. 9.) poprvé představila jako porotkyně Česko Slovenské SuperStar.

Před jejím nedělním zahájením na Nově a Markíze se představila v plné kráse, v luxusních šatech a novém účesu. Ačkoliv do Prahy přijela v teplácích!

"Jo, jo, měla jsem na sobě tepláky a vlasy, svázané do culíku. A hned jak jsem vyšla z auta, moje manažerka řekla - bude to s tebou jako na formuli. Zajedeš do boxu a vyjedeš krásná. Jestli se to podařilo, jsem jen ráda," doufá Rollins.

Zpěvačka, jíž k dokonalému nosu a poprsí pomohli plastičtí chirurgové, si ve své práci porotkyně pěvecké soutěže libuje.
"Při castinzích mě vždycky překvapí opravdový talent. Takoví se tam objevili. A pak také přišli lidé, kteří mají nezdravé sebevědomí a naprostou nesoudnost. I když jsem na to zvyklá, zase mě to zaskočilo," tvrdí porotkyně Česko Slovenské SuperStar, která si už své užila v téže funkci ve slovenské soutěži.
"Tam jsem si prožila napětí, legraci i spoustu emocí, a to mám moc ráda."

A kdo se při natáčeních postará o její roční dceru Lauru?
"Teď třeba hlídá Lauru moje manažerka Evička, která má miminko a hlídá obě děti. A když jsem v Bratislavě, s pomocí přispějí rodiče. A pak má také Laura tatínka, který rád pomůže."

Dara jen září. Cítí se být krásnou a žádoucí. Takovou chce být i jako porotkyně největší pěvecké show v historii České a Slovenské republiky.
"Láska a mateřství dělá ženu krásnou. To je ta zázračná formulka na ženskou krásu," dodává Dara s úsměvem. 

Zdroj, foto: Korzo

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.