Berlínská "akademie sexu" radí návštěvníkům, jak na orgasmus

15.07.2009 | Sex a vztahy

Lidé toužící po větší odezvě sexuálních partnerů a partnerek si na nově otevřené interaktivní výstavě v Berlíně mohou natrénovat erotogenní zóny...

Na nahých figurínách.

Výstava "Amorovy akademie sexu" otevřela své brány minulé úteerý pod heslem "Konečně výstava pro lidi, kteří si vždycky musí všechno osahat!"

Přes padesát interaktivních exponátů se věnuje intimním partiím mužských i ženských těl. Návštěvníci se tak mohou poučit o všem důležitém v sexu - od striptýzu přes orální sex až po tipy na nejlepší orgasmus.

"Přichází sem hodně párů, které se chtějí něco naučit," říká Uta Barkowová, manažerka erotických obchodů Beaty Uhse. "Zatím jsme se setkali jen s velmi kladnou odezvou. Při zkoumání spousty exponátů si lidé řeknou: Aha! Tak takhle je to!"

Podle agentury Reuters je zde k vidění i několik figurín v životní velikosti, nahých a v různých pozicích. Jedna ženská figurína se například při doteku na správném místě rozsvítí. Jiná zase vykřikne "To je ono!", když návštěvník konečně najde G bod.

"Zatím k nám chodí stejně žen jako mužů," dodává Barkowová. "Zdá se také, že mají méně zábran - muži jsou povětšinou trochu stydlivější."

Zdroj: Korzo
Foto: Samphoto

Přečtěte si také:

Navštivte také: Diskuze pro ženy, Recepty z brokolice

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.