Anife Vyskočilová chce změnit zákony. Střílela by zloděje!

24.09.2010 | Revue

Herečka a tanečnice Anife Vyskočilová lituje, že v Česku neexistuje zákon, který by povolil zastřelit na vlastním pozemku zloděje.

"Škoda že v Čechách tento zákon neexistuje. Když bych doma lupiče našla, nemohl by se divit, že ho zastřelím a zakopu na zahradě. Co má někdo cizí dělat na mém pozemku nebo v mém domě?" ptá se.

Anife má s takovou krádeží osobní zkušenost ještě z doby, kdy žila s hercem Ivanem Vyskočilem. V ten den měl přijít fotograf z jistého časopisu, a tak pečlivě uklidili byt. Poté museli odejít, a když se vrátili domů, nalezli spoušť. Všude byl nepořádek a spousta zdemolovaných věcí.
"Mít nabitou bouchačku, tak když mi domů někdo vleze, zastřelím ho a dál mě to nezajímá. Anebo mu aspoň ustřelím nohu. Když se v Turecku před sto lety kradlo, uřízli zlodějovi ruku. Pak se lidi báli krást. Tady si každý druhý krade a ničeho se nebojí," zamýšlí se Anife Ismet Vyskočilová Hassan.

Dle jejího soudu, jsou v ČR zákony na straně zločinců a okradený člověk má menší práva než oběť.
Osmanskou Turkyni nejvíce mrzela ztráta jejího milovaného obrazu. Ještě dlouho poté ho prý hledala po bazarech.

Na vloupačce ale Anife vidí i jednu pozitivní věc. Aspoň si poté doma pořádně vyklidila skříně. Byl v nich nepořádek a záplava zbytečností, které letěly do popelnice.

Zdroj, foto: Korzo

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.