Zkušenosti s Cambridge dietou?

Hančulí | 09.07.2014 14:55

Ahoja, nemáte prosím někdo osobní zkušenost s Cambridge dietou? byla mi doporučena už od dvou známých, ale chtěla bych zjistit o ní přece jen ještě trochu víc... Hlavně mi jde o to, jestli jste zhubli dlouhodobě, bez toho, aby se vám pak kila zase vrátila, a jestli jste nemuseli třeba příliš hladovět? To bych asi nezvládla... Díky

BlaznivaAda | 04.08.2014 14:33

Jo, to určitě je, to je celé jakoby jedna firma a má akorát různé pobočky, takže buď bez obav :-) samozřejmě se tam liší ti jednotliví odborníci, na každém místě je někdo jiný, ale u nás jsou teda všichni milí, tak předpokládám, že to tak bude i na té brněnské :-) já jsem byla ve Vyškově, mám to tam blíž :-)

Hančulí | 23.07.2014 23:33

Supr, podle mapky to snad najdu i já :-) koukala jsem, že je to jakoby jedna firma na více pobočkách, takže myslím, že i když třeba budu chodit do jiného z těch jejich center, tak princip, jaks psala, bude asi stejný, že? :-)

BlaznivaAda | 21.07.2014 23:20

Ne, určitě je to v pohodě, protože na začátku se to důkladně probírá na té úvodní prohlídce a konzultaci a pak jim můžem kdykoliv napsat, mailovat, zeptat se přímo na další konzultaci atd. :-) časově je to taky na pohodu, poněvadž se jí převážně jejich výrobky, které jsou speicálně vyvážené, aby měly odpovídající počet kalorií, ale zároveň všechny potřebné živiny :-) tady je odkaz http://royalday.cz/, seznam všechn poboček je úplně dole i s mapou ;-)

Hančulí | 19.07.2014 12:11

Aha, díky Ádo, ale bojím se - není to moc složité na pochopení? zvládnu to? :-) a nemám (když chodím do práce, doma je taky pořád co dělat) nějak moc extra čas na nějaké to "zdravé vaření" :-/ :-( a nemáš prosím nějaký tip, kam se obrátit, když bych teda chtěla tu Cambridge zkusit? kdes byla ty, nejsi  třeba z Brna? :-)

BlaznivaAda | 14.07.2014 18:26

Ne, neboj, rozhodně to není o hladovění, jdeš na konzultaci na vyšetření a pak dostaneš pokyny a jíš převážně speciální jejich produkty, které jsou nítkokalorické, ale zároveň mají všechny potřebné živiny a prvky, takže tělo nestrádá :-) kila se mi pak nevrátila, protože po hubnoucím období se přechází na udržovací režim, díky kterému by člověk zpátky zase přibrat neměl :-) takže taky doporučuju :-)

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.