Žehlení párou

Sarkez | 01.07.2018 19:24

Hoky, co říkáte na žehlení párou? Jde mi konkrétně o žehličku této značky http://www.jiffysteamer.cz/. Máte s nimi zkušenosti? Maí k dispozici žehličky jak do domácnosti, tak i do provozů nejrůžnějších obchodů s oblečením. Četla jsem na tyto žehličky několik recenzí a všichni jsou spokojeni. Já bych ale ráda ještě znala názor někoho kdo žehličku přímo používá.

Majki636 | 18.05.2020 16:39

Já mám ráda klasické želičky, vždycky mi prádlo perfektně vyžehlily, takže v tomto směru nerada experimentuju a držím se toho, co znám a co mi vyhovuje. Podle me je největší držák orava, mám od nich tady ten model a veliká spokojenost www.orava.eu/cz/naparovaci-zehlicka-2500w-ze-300

JitkaHladka | 03.09.2018 12:16

A doma máš jakou konrétně? A využiješ ji? Já když je viděla, tak mi to přijde jako stanice vhodná spíš do nějakých butiků.

RybickaMala | 28.07.2018 17:41

Jo, tak tohle je nejlepší značka žehliček, co já vím... Sama ji doma mám. Trochu jsem se bála, když jsem si ji kupovala, že ji třeba nevyužiju, že bude opravdu spíš do těch obchodů, ale ne... jsem s ní moc spokojená. Žehlení je s ní opravdu velmi pohodlné.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.