Vypadat dobře na schůzku

Margita | 19.11.2014 11:56

Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo nemáte tip jak pořádně zapůsobit na pracovní schůzce pro významného klienta. Nejlépe jestli nevíte o nějaké půjčovně aut, která stojí za to a auto bude hezké a uklizené. díky za pomoc

Fiona | 23.01.2015 13:32

Doporučuji také vhodně zvolenou obuv, mám dobrou zkušenost s nabídkou zde: http://www.spartoo.cz/boty-damske.php.

Margita | 15.12.2014 11:51

Ahojky, tak moc dekuju za radu a za tip. ja se na to s sefem urcite mrknu a mozna to teda rovnou i vyzkousime moc na vybranou nemame stejne. :) mercedes je super neco takoveho jsme si presne predstavovali! diky moc za stranky urco se mrkneme a prokonzultujeme

Dominika | 08.12.2014 13:08

hoj, podivej se na firmu car2move.cz jedna se o carsharing ja uz jsem s touto firmou spolupracovala a mohu jen doporucit treba se to bude hodit i vasi firme :) jedna se o mercedes , urcite to stoji za to aspon se juknout na stranku :)

Margita | 02.12.2014 15:10

Ahojky, myslela jsem hlavne to auto no, budeme ho vyzvedavat na letisti v praze takze si predstavujemeneco jako treba mercedes nebo bmwvis necem? Cas se nam krati za 10 dni je tu a my stale nemame reseni. Diky

Dominika | 21.11.2014 9:34

Ahoj, mohla jsi nejak upresnit jak bys chtela zaujmout jestli i oblecenim a chovanim ? smiley odkud jsi? ja se docela vyznam o pujcovnach aut v Praze yes

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.