Vrásky

IvaH | 27.05.2021 10:02

Jakým způsobem řešíte vrásky ? 

IvaH | 28.07.2021 16:59

Aplikaci botoxu mám za sebou a jsem nadšená :) jako takový výsledek jsem nečekala, je fakt, že jsem měla ze začátku obavy, ale evidentně nebylo z čeho, protože paní doktorka je fakt profík :)

Jarka | 22.07.2021 13:31

Na Aether kliniku jsem četla super hodnocení a hodně je sleduju, protože k ním chodí Myslivcová a chodí teda na fakt zajímavá ošetření. V sprnu mám cestu do Prahy, tak přemýšlím, že spojím příjemné s užitečným a objednám se na nějaké ošetření.

Vendy35 | 06.07.2021 8:27

Spokojená jsem neskutečně ! Čekala jsem, že to bude změna, ale že taková. Den ode dne to ještě ke všemu tomu vypadá líp :). Jsem ráda, že jsem do toho nakonec šla.

IvaH | 05.07.2021 9:04

Tak jak jsi dopadla ? Jsi s výsledkem spokojená ? Já jsem si nakonec domluvila termínek na botox, tak se už nemůžu dočkat až se těch vrásek na čele zbavím, snad mi to nějaký ten rok ubere :) www.aetherclinic.com/cs/medical-center/korekce-oblicejovych-vrasek-injekcemi/

Vendy35 | 21.06.2021 9:30

Zatím se mi nejvíc líbí Aether clinic. Dělají zrovna ošetření které bych chtěla podstoupit a hodnocení mají taky výborné.

IvaH | 09.06.2021 11:45

Kde budeš aplikaci podstupovat ? Taky uvažuju nad nějakým způsobem omlazení, ale ještě nemám vybranou ani kliniku natož to ošetření. Myslíš, že dělají i nějaké konzultace, kde by mi přímo poradili, jaké ošetření je vhodné přímo pro mě ? 

Vendy35 | 02.06.2021 14:02

Koncem června jdu na aplikaci mezonití, tak se těším na výsledek :)

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.