Šetrná kosmetika na citlivou pleť

Hana | 07.05.2024 0:31

Dobrý večer, jakou šetrnou kosmetiku na citlivou pleť doporučíte? Je mi 30 let a poslední dobou klasické produkty z drogérie vůbec nesnesu.

RybickaMala | 02.06.2024 22:21

Jojo, Notino doporučuji :) Tam mají skvělou nabídku. Mají mimo jiné i přírodní kosmetiku. Tam si opravdu vybereš a navíc mají skvělé ceny.

viky.beckham | 26.05.2024 12:57

Mě dost pomohlo toto - https://www.notino.cz/la-roche-posay/cicaplast-baume-b5-zklidnujici-balzam-pro-citlivou-a-podrazdenou-pokozku/ a celkově od této značky používám kosmetiku, nejsem po ní vůbec podrážděná a pleť se mi zlepšila. 

Martička | 22.05.2024 23:49

Holky, já miluju jejich řadu s Divokou růží. Mám všechno - denní, noční a oční krém a taky toto sérum www.milujubio.cz/urtekram-serum-divoka-ruze-30-ml-bio Mají skvělé složení a přírodní ingredience jsou na pleti znát, je úplně jiná než když používáte kosmetiku z drogérie.

Simina | 14.05.2024 23:43

Zdravím, mě pomohlo, že jsem přestala na pleť používat kosmetiku plnou chemie a zaměřila jsem se na čistě přírodní a VEGAN kosmetiku. Ta mi sedí skvěle, pleť je mnohem krásnější a vypadá zdravěji. Kupuju stejnou kosmetiku, kterou doporučuje Bohumilka.

martina.marna | 14.05.2024 10:01

Ahoj a přemýšlela si nad tím zaměřit se na vnitřní výživu? Nemusí to být nutně krémem :) Možná ti chybí jen nějaké vitamíny a pleť je tak citlivá.. používáš nějaké doplňky stravy? kolagen? 

Bohumilka | 12.05.2024 0:40

Zdravím, doporučím mrknou na stránky milujubio.cz - mají velký výběr kosmetiky a super ceny. Sama od nich kupuju produkty od značky Urtekram, mají vše jemné, nedráždivé a s výborným složením.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.