Robotický vysavač

Hančulí | 24.04.2014 15:28

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s robotickým vysavačem? Kvůli našim domácím mazlíčkům vysáváme skoro každodenně, takže už delší dobu uvažuji o koupi nějakého takového robota... ale nevím vůbec podle čeho vybírat, čím se řídit a taky se obávám, aby ten robot uklidil dobře celý prostor a nic nevynechal... jaký máte názor?

JitkaHladka | 10.07.2023 19:17

Měla jsem ho, ale nic moc... Teď mám bezňůrový sáčkový a ten mi vyhovuje naprosto maximálně...

Sarkez | 01.07.2023 22:22

Když jsme u těch vysavačů... Chtěla bych se prosím zeptat, jakou máte zkušenost s bezsáčkovým vysavačem? A pokud ho doma máte, jak je účinný a výkonný?

Vendy35 | 26.03.2021 20:00

Pokud vysáváš deno denně, tak doporučuju tyčový vysavaš, ten se nám osvědčil moc, protože máme dva pejsky a vysávám kolikrát víc jak dvakrát denně :) robotický vysavač jsme měli včetně funkce vytírání podlahy a dopadlo to katastrofálně, takže šel z domu

Lilinka | 17.05.2014 20:22

To určitě ne :-) má různé senzory pohybu a naplánuje si přímo podle toho daného prostoru trasu na které pak uklízí :-)je to chytrá věcička, to se neboj :-D

Hančulí | 27.04.2014 10:49

Děkuji za radu, Lilinko... a chci se ještě zeptat, nemůže se stát, že do něčeho narazí? anebo že některá místa prostě vynechá a neuklidí? z toho mám celkem obavy, abych po něm nemusela vždycky dovysávat...

Lilinka | 26.04.2014 11:28

Ahojda, mám zkušenosti :-) máme doma robota od iCleba, ten skončil na 3. místě v dTestu přímo v testování robotických vysavačů, cenově je pro nás přijatelný a je úžasně samostatný, jen ho zapnu a on si sám pomocí nějakých senzorů naplánuje trasu a už uklízí :-) taky skoro není slyšet, což je super, můžeme dělat cokoliv když vysává a neruší nás :-)

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.