Přírodní doplňky na bolest hlavy

Eva K. | 02.08.2023 22:52

Dobrý večer, nemáte prosím někdo zkušenost s přírodními doplňky na bolest hlavy? Zabírá Vám něco jiného než klasické tabletky z lékárny?

Nicolle | 24.08.2023 14:32

Margita- Jo tak tady is můžeš přečíst něco o té únavě,, bolesti hlavy atd https://vitaslife.store/magazin/magnesium-jako-pomocnik-proti-unave-bolesti-hlavy-a-uzkosti. Jinak ano je v otm rozdíl, kalsické magnézko z obchodu je prostě nic, ty podíly tam jsou strašně malé, navíc se magnézium i rozděluje podle složek v něm. Ty potom působí právě každý na něco jiného. 

Eva K. | 23.08.2023 10:01

Holky, moc díky za tip na Migreen od topvet.cz - už jsem ho vyzkoušea a zabírá fakt rychle a spolehlivě, takže za mě palec nahoru! 

Margita | 22.08.2023 11:47

Nicolle- Aha, nevěděla jsem že magnézko ovlivňuje tolik věcí v těle. A on je mezi tím nějaký rozdíl teda? Mezi temi dražšími a levnými, vždycky jsem si myslela že je to je marketingový tah, ale vždyť je to přece jedno a to samé.

Adelinda | 10.08.2023 23:31

Mě skvěle funguje MIGREEN od www.topvet.cz  Klasické tablety plné chemie už vůbec nekupuju.

Nicolle | 10.08.2023 14:59

Nevím na co Adelinda odpovídá, ale osobně bych doporučila zkusit ještě magnézko, je dost možný že ti chybí. Ono totoiž když ho není tak jak má a klesne hladila, tak nejen, že to způsobuje křeče, ale právě to ovlivňuje i spánek, stres, bolest hlavy atd atd. Základ je kvalitní magnézko jako je třeba od vitaslife. Šumák ti nepomůže. 

Saandra | 08.08.2023 22:48

Dáte mi prosím doporučení na konkrétní produkt na bolest hlavy? Taky mívám často problémy s bolestí hlavy a klasické tablety na bolest mi nedělají dobře na žaludek.

Adelinda | 06.08.2023 0:29

Já je kupuju a jsem moc spokojená. Koupila jsem si je napřed jen pro zajímavost, ani jsem tomu moc nevěřila, že by mi to mohlo na bolest fungovat.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.