Posilovna v Brně

viky.beckham | 16.09.2023 19:50
Ahoj holky, jakou doporučíte posilovnu v Brně. Chci začít chodit a jsem začátečník. Děkuji
sandrii | 28.02.2024 19:38

Přesně, ale do začátku bych určitě doporučily trenéra. Je tam sice hodně moderních strojů, ale ne vždy by mohl být dělán cvik správně.

martica | 25.02.2024 14:56

Také to tak mám v posilnovně to neflákám. Doma mám hodně věcí, které se rozptylují. Ve fitku je taková super atmosféra.

sandrii | 20.02.2024 21:32

Já cvičím nejraději v posilovně. Doma se ke cvičení nedonutím a v posilovně to má i jinou atmosféru. 

Sarkez | 15.01.2024 16:05

Já si raději cvičím doma nebo někde v přírodě. Běh, kolo, dlouhé procházky a tak. Ale když jsem potřebovala nakopnout to tělo, tak jsem brala ještě tento doplněk stravy https://www.kkkolagen.cz/tukozrout-prirodni-spalovac-tuku-pro-redukci-hmotnosti/ a ten mi teda hodně pomohl. Nakopnul mi energii, pomohl mi s redukcí váhy a potlačil chutě na sladké. Za mě super, teď ho mají dokonce v akci 2+1. :) 

Hlinicka | 22.12.2023 10:08

Ty jo, tak to je super. Čekala jsem že to bude stát mnohem více. Dívala jsem se na ty stránky a objednala jsem si to vyzkoušení na týden. Ty lekce se mi tam moc líbily. Tancování mám ráda a tohle je hodně dynamické, tak snad to zvládnu udýchat. :) 

Stanička | 18.12.2023 9:26

Předplatné mají na vyzkoušení na 8 dní za 50 korun, což si myslím že je výhodné. Pak jsem si předplatila na měsíc za 499 Kč, ale mají i na rok.  Lekce jsou taneční (zumba, dance workouty, latinskoamerické tance ..) jóga, kardio, podívej se sama https://cvickyonlajn.cz/lekce/. Řekla bych že si tam každý vybere podle svého. :) Mě to moc baví, protože lektoři umí opravdu nabudit. A když nemám náladu na rychlé tempo, zacvičím si pilates nebo jógu. :) 

Hlinicka | 11.12.2023 17:15

Můžu vědět o jaké cvičení se jedná? A kolik stojí to předplatné a týden a potom? Já mám stejný problém, ale nejsem důsledná a hlavně mě nebaví klasické cvičení jako sedy lehy a podobně. 

Stanička | 08.12.2023 17:50

Já mám zase hrozný problém jít cvičit mezi lidi, ale když jsem cvičila sama doma, tak jsme neměla nikdy tu vůli nebo jsem nevydržela. :( Tak jsem hledala a našla jsem program od Cvičky Onlajn a zkusila jsem si zaplatit na týden předplatné. Jsou to videa s různými lekcemi, což se mi moc zalíbilo, protože jsem si mohla vybrat dle sebe. 

viky.beckham | 29.09.2023 21:34
Ahoj, děkuji za tip. Na tu posilovnu jsem se dívala včera s recenzemi a líbí se mi, tak ji prubnu. Třeba se tam někdy potkáme :D Kdy chodíš? A ještě prosím jaké máš členství? Děkuji
martina.marna | 27.09.2023 15:36
Máš už s nějakou zkušenost? Ja jsem původně začínala cvicit doma podle videí. Pokud ano, tak já chodím do zone4you. Chodím na kruháč, bosu a spinning. Ze všech posiloven mi přijde nejlépe rozmístěná a taková friendly, ze na tebe lidi nekoukaji jak na hloupého pokud zrovna neumis hned se strojem :). Musím vypichnout čistotu 👍🏻
martina.marna | 27.09.2023 15:36
Máš už s nějakou zkušenost? Ja jsem původně začínala cvicit doma podle videí. Pokud ano, tak já chodím do zone4you. Chodím na kruháč, bosu a spinning. Ze všech posiloven mi přijde nejlépe rozmístěná a taková friendly, ze na tebe lidi nekoukaji jak na hloupého pokud zrovna neumis hned se strojem :). Musím vypichnout čistotu 👍🏻
1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.