Posilovací stroje

Vendy35 | 29.05.2022 11:12

Odkud by jste mi doporučily objednat si posilovací stroje? 

RenatkaVl | 27.04.2024 21:24

Mně stačí chytré hodinky, baví mě díky nim běhat a chodit na dlouhé procházky, protože si s nima všechno měřím a zaznamenávám jak se zlepšuju, je to super motivace a žádné posilovací stroje nepotřebuju :)

martina.marna | 30.10.2023 14:21

Jasně já s ním taky začínala, teď už cvičím sama. :) Tady https://zone4you.cz/fitness/, můžeš se podívat i na ty trenéry a jsou tam i ženské, kdyby ti třeba chlap byl nepříjmený. Na všem se dá domluvit. Vůbec se nemusíš stydět, každý jednou začínal a naopak se cenní, když pro sebe chceš něco udělat. :) Mají tam opravdu velký výběr co se týče cviření, dělají i skupinové lekce, mají bazén, saunu, dělají i masáže atd. :) Fakt stojí to za to. :) 

Hajanaaa | 27.10.2023 14:20

Brno mám kousek, to by asi nebyl problém si dojet, jsem tam autem za 20 minut. No a tam máš teda možnost nějakýho trenéra nebo instruktora? Já mám problém že se hrozně stydím. To bych potřebovala překonat. 

martina.marna | 20.10.2023 15:22

A odkud jsi? Já jsem to měla úplně stejně, měla jsem rotoped, pak nějaký ten stroj jak jedeš ruce i nohy, dokonce jsem si pořídila i trampolínu na jumping..:D No všechno jsem pak asi po pár měsících prodala, protože mě to prostě leželo doma a prášilo se na to. Kamarád mě doporučil tenkrát fitko Zone4You, ale je to v Brně. Sám tam chodil a byl hrozně spokojenej a pořád o tom básnil, tak mě nějak přesvědčil. Už tam chodím přes dva roky a jsem hrozně ráda, že jsem se nechala přemluvit a odhodila ten strach za hlavu. 

Hajanaaa | 16.10.2023 12:17

Já toho doma měla a vždycky mě to vydrželo maximálně týden a pak se z toho stal další věšák. :( Tohle mě strašně štve, že jsem v tom nedůsledná, už jsem uvažovala že bych začala chodit do nějakýho fitka vyloženě, ale sama pořádně nevím jak na těch strojích cvičit, takže by to chtělo asi i trenéra nějakýho. Pořád se k tomu nemůžu rozhoupat, protože se stydím. :( 

Sarkez | 20.12.2022 20:42

Ahoj, já osobně mám zkušenosti jen s tím elektrickým. A ten mi teda vyhovuje moc. Vlastně asi nemám zájem zkoušet mechanický. Jinak jsem si ho pořídila domů a mám tento https://www.fitham.cz/bh-fitness-pioneer-r3 a nemůžu si ho vynachválit.

IvaH | 11.08.2022 10:48

Díky holky za tip. Zkusila jsem si tam cinknout a pomohly mi vybrat běžecký pás, tak se těším až mi dorazí domů. Domluva byla fakt perfektní, tak snad budu spokojená i s pásem.

Majki636 | 25.07.2022 21:47

Rozhodně, stačí jim zavolat, říct představu a vzhledem k tomu jaký mají přehled tak tě nasměrují na daný model :)

IvaH | 24.07.2022 20:47

Nevíte jestli mi tam poradí když bych si chtěla koupit stroj domů?

Vendy35 | 30.06.2022 17:20

Vyhlídla jsem si tam právě eliptický trenažer, ale nevím jestli jít tady do toho nebo si připlatit a koupit o třídu lepší https://www.fitham.cz/trinfit-monta-c250

Majki636 | 20.06.2022 12:17

Mám zkušenost akorát s eshopem fitham.cz kde jsem byla s přístupem a s rychlostí dodání spokojená, takže za sebe můžu doporučit :). 

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.