Nafouklé břicho

Hlinicka | 15.06.2016 9:25

Ahoj holky, máte někdo taky zkušenosti s nafouklým břichem? Čím to? Jak se toho zbavit? 
 

viky.beckham | 25.05.2023 15:48

To ano a hlavně ty produkty mají opravdu minimum sacharidů oproti jiným keto produktům a výrobcům, takže proto jsem je i zvolila a samozřejmě s tím i trošku zhubneš, tak pokud už seš hubená, tak si navyš spíše porce, ať nehladovíš a máš dostatek energetického příjmu.

Sarkez | 25.05.2023 8:07

No tak jdu do toho, hele, protože já jsem jak nafouklej balon, nenosím uplý oblečení, protože nechci vypadat jako těhule, když mám se vším všudy 30 kilo i s postelí a břicho jak třetí měsíc. Moc díky za tip, koukala jsem, že ty produkty navíc mají i nějaké vitamíny na pleť a vlasy do plusu, tak dobrej benefit.

viky.beckham | 24.05.2023 19:48

Chápu tě, úplně. No hele, tak jsem to spíše chtěla vyzkoušet, když už nic moc nezabíralo a vlastně to bylo dost i tím, že jsem naráz byla s časem dost na štíru a neměla moc čas pořád něco tahat, chystat, tak jsem si řekla, že zkusím keto produkty s nízkým obsahem sacharidů na měsíc, tak jsem koupila tenhle balíček https://www.ketofit.cz/keto-dieta-na-4-tydny-140-porci a vlastně do teď kupuju různý produkty od ketofit a kombinuju s lowcarb. Za měsíc se mi začalo ulevovat a postupem času mám konečně zpět ploché a nenafouklé břicho.

Sarkez | 17.05.2023 15:10

@viky.beckham 
Tak to já s tímhle tím bojuju furt. Jím zdravě, vyváženě, bílkoviny, proteiny, vše, co je potřeba a tělo žádá a stejně mám břicho jako balon, ale žádné intolerance ani jiná onemocnění nemám. Tak tě prosím, o radu, jak jsi se dostala ke keto stravování, jaký tip keto diety, díky.

viky.beckham | 10.05.2023 14:10

Já trpěla neustále na nadýmaní a nafouklé břicho. Zkoušela jsem nespočet diet, vyšetření, nic. Pomohlo mi až vynechání sacharidů, respektive keto, pak lowcarb, klidně tři porce jídla plné proteinů a bílkovin bez svačinek.

Dominika | 22.01.2018 17:17

Chrom je dobry, neni po nem tolik chut na sladke

Nicolle | 18.01.2018 12:42

čau, taky mě to občas trápí, ale někde jsem vyčetla, že když při vaření do jídla dáte bobkový list nebo fenykl, je to pak lepší . a přijde mi, že je .( ještě si kupuju fenyklový čaj a chodím cvičit - to pomáhá nejvíc :) - jak fitko tak nějaký lekce, nebo běhat ven :)

Emus | 17.01.2018 9:52

Taky to obcas pocituji. Kolegyne v praci brala tabletky Naturica CHROM se zeleným čajem a vlákninou a rikala vzdy ze se po nich citi lepe.

Hlinicka | 29.06.2016 21:09

Tak jsem se rozhodla objednat, tak já ti pak napíšu. 

Zatím moc děkuji.

Dominika | 29.06.2016 12:52

Nic tím rozhodně nezkazíš, je to přírodní. A mě to opravdu pomáhá. Tak uvidíš. 
Jestli se rozhodneš pro, tak pak napiš :-)

Zatím ahoj 

Hlinicka | 28.06.2016 8:45

Mockrát Ti děkuji! 

To vypadá hodně zajímavě. Už to pročítám. 

Budu o tom hodně uvažovat, ale láká mě to vyzkoušet. 

Dominika | 27.06.2016 7:56

tak třeba tím přebytkem tuku v oblasti břcha, pasu , boku..

Heled mrkni se sem http://www.odvodneni-organismu.cz/

Tam to kupuji a hlavně se tam dočteš veškeré potřebné info.

Hlinicka | 21.06.2016 14:12

Tak nemyslím si, že bych nějak špatně jedla :)
Nebo nevím :(

A vodu v těle poznám jak?

Dominika | 20.06.2016 13:02

Nevím, jakou příčinu to má u tebe Hliničko, ale  u mě za to mohla voda v těle.. 
Kupují takový přírodní produkt, který mě pomáhá odvodnit, a potom prakticky fakt splasknu.  Je dobré to dělat cca každé 3 měsíce.

RenatkaVl | 17.06.2016 12:30

Možná spatně jís? Nebo tloustneš? :) :)

Nebo moc vody v těle třeba..

1 2

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.