Mastné vlasy

Hlinicka | 22.05.2018 22:44

Ahoj,chtěla bych se zeptat…poslední dobou se mi hrozně mastí vlasy.2 dny ujdou, 3. den už hrůza a to dřív jsem si mohla vlasy mýt klidně až den 4. a pořád byly relativně ok. Použila jsem už snad vše co se dá v drogerii koupit, ale nějak bez výsledku a co se dražších přípravků týče tak jsem zkoušela 2 nějaké šampony od známé a taky nic moc, takže už opravdu nevím, co s tím. Věděl by někdo, co dělat? Co třeba pomohlo vám? Předem mockrát díky za jakoukoli radu!

RybickaMala | 01.11.2018 22:02

Holky, tak já jsem zatím brala jen ty korektory, ale dělám si zálusk na ty rtěnky a lesky. Kdo je kupuje? Jak jste spokojeny? Sem s recenzema :)

Alexx | 05.10.2018 8:30

Já jsem si teda oblíbila Benecos. Tuhle značku oni taky nabízejí a já jsem s ní teda opravdu hodně spokojená!

JitkaHladka | 03.09.2018 22:55

A to je co zač? Oni mají nějakou regeneračí řadu?

Sarkez | 06.08.2018 11:57

Ahojky, já teda na ty vlasy používám šampon Rhassoul URTEKRAM. Kupuju ho přes milujubio.cz, tak se zkus mrknout tam :)

RybickaMala | 29.07.2018 14:53

Zbožňuju zn. Benecos! Jinak pokud bys pak u nich hledala dekorativní kosmetiku pro citlivou pleť, tak ti doporučuju zn. Couleur Caramel. Jejich korektor zrovna vyhrál nějakou cenu od Cosmopilatu :)

Alexx | 02.07.2018 11:04

Dámy, je tu někdo, kdo zná přírodní kosmetiku zn. Benecos? Je k dostání na webu milujubio.cz. Zajímám mě, jak jste s ní spokojeny?

Jarka | 28.06.2018 8:53

Jakou bio kosmetiku používáš ? Četla jsem právě někde článek, že bio kosmetika je pro vlasy mnohem šetrnější než ty normální šampony na které jsme zvyklí

Vendy35 | 14.06.2018 17:15

Zkoušela si změnit šampon a kondicionér, tady ten problém vzníká i díky dloouhodobému používání stejných přípravků. Mně třeba pomohlo, když jsem začala používat bio komsmetiku. Dívala jsem se na složení a je to úplně něco jiného než ty klasické drogérkové šampóny

Hlinicka | 28.05.2018 21:03

Já taky moc děkuji, už jsem se tam dokonce i domluvila na termín, tak mám radost a těším se, že by se to konečně mohlo zlepšit, každopádně zatím první dojem super, paní se kterou jsem se domlouvala byla moc příjemná a snažila se mi i co se data týče, co nejvíc vstříct, tak snad to bude takhle i dál.

Dominika | 24.05.2018 22:23

To věřím, co já bych za to dala, jinak super a děkuji moc za tip, už jsem se jim koukala na stránky a moc mě to zaujalo, ještě si o tom zkusím načíst něco víc na netu a uvifdím, možná bych tam zkusila hned v pondělí zavolat :-) Tak ještě jednou díky!

RenatkaVl | 23.05.2018 22:10

Já jsem na mastné vlasy dřív taky dost trpěla a nic moc mi nepomohlo - z mé zkušenosti určitě doporučuji zajít co nejdřív za odborníky, já jsem byla na klinice Clinical Hair & Health v Praze... Probrala jsem tam s trichologem, v čem by mohl být problém - čím by to mohlo být způsobeno a poradili mi co dělat s vlasy dál a celkově mi vyšetření moc pomohlo, vlasy mám teď fakt o mnoho lepší, myji většinou 3. den večer nebo 4. odpoledne - 4. už ty vlasy nejsou uplně ono, to uznávám, ale oproti tomu, jak to bylo dřív je to pro mě obrovská úleva a výhra :-)

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.