Lavyl Auricum Senzitive

Bohumilka | 16.04.2021 19:15

Dobrý večer, nemáte prosím zkušenost s Lavyl Auricum Senzitive ? Dostala jsem doporučení kamarádky, že je výborný a dá se použít na jakýkoliv problém (je na kůži, roušky, do postýlky na dobré spaní, akné ...).

Jituš | 25.04.2021 18:41

Dobrý den, značku jsem vůbec neznala - děkuji za inspiraci :) Dívala jsem se, že značka vyhrála i nějaké ocenění jako nejinovativnější kosmetika. Určitě od nich něco vyzkouším :)

Martička | 22.04.2021 19:47

No mě krásně zabral na akné, potlačuje bolest a je i protizánětlivý. Od Lavycosmetics používám i sprej Haevyl 3.I - ten je skvělý proti stesu a lépe se po něm v práci soustředím.

Vendy35 | 21.04.2021 15:17

Dívala jsem se na ty jejich stránky a je to prosím ono ten přípravek ? www.lavycosmetics.com/lavyl-auricum-senzitive-50-ml Zaujalo mě, že je všestranný a dá se použít na tolik problémů. Balení je taky praktické takže se dá nosit pořád u sebe. Takže si ho budu objednávat a doporučily by jste mi ještě něco odtud, s čím jste spokojené a bylo by dobré vyzkoušet ?

Eva K. | 20.04.2021 23:43

Zdravím, poradíte prosím, kde bych si o přípravku Lavyl Auricum Senzitive přečetla víc informací?

Martička | 18.04.2021 23:40

Zdravím, já jsem si ho koupila taky na doporučení a na akné mi skvěle zabral. Má ale všestranné použití a skvěle zabírá i na štípance a taky celulitidu.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.