Lahodná káva

JitkaHladka | 30.08.2022 20:35

Ahoj holky, dostala jsem k vánocům kávovar. No, je to bomba... kafe dělá fakt svělý. Ale mám dotaz... čím ho mám nakrmit? :D Potřebuju koupit lahodnou kávu. Máte tip, kde takovou koupím?

viky.beckham | 24.11.2023 22:38

Hajanaaa: od nich mám ráda tu nekyselou, ta je výborná. Taky brazílie pink, skvělá !

Hajanaaa | 22.09.2023 11:31

Určitě, já sama jsem si tam kupovala plecháček na cesty a i termohrneček na ranní cesty autem do práce. Jinak tady https://www.coffeespot.cz/kavove-prislusenstvi/, moka konvičky jsou skvělé, kvalitní, tak jako všechno co prodávají. Mám je fakt ráda, plus je že se tam dá koupit i čokoládička od Janka a ta je tayk super. :) 

RenatkaVl | 19.09.2023 11:54

Já teď zrovna sháním i nějaké přisluško ke kávě pro bráchu, mají tam prosím i nějaké hrnečky, konvičky atd? Chtěla bych mu udělat takový hezký kávový košík, jelikož on je teda velký milovník, takže by to mohl ocenit. :) 

Hajanaaa | 14.09.2023 10:09

Možná už máš vyřešeno, jakou kávu jsi nakonec sehnala? Já mám moc ráda kávu od Coffeespot, nejen že je to český firma, ale kávu praží přímo na objednání, proto se nemůže stát že koupíte kávu, která někde leží tři roky. :) Mají více druhů a chutí a jako malý bonus si můžete nechat kávu i namlít, pokud doma nemáte mlínek nebo to Váš kávovar neumí. 

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.