Krásná pleť

Sonia | 13.12.2022 20:06

Jak si holky udržujete pěknou pleť? Já na ní mám pořád nějaké nedokonalosti a to si pleť čistím, mažu, ale i přes to se mi pořád dělají pupínky :(

RenatkaVl | 24.10.2023 20:56

Mrkněte na Nezestarni.cz mají přípravky s živým kolagenem, který neúčinkuje jenom povrchově ale opravdu účinně bojuje proti stárnutí pleti. Já od nich používám kolagen Face i kosmetiku, občas si dopřeju živý kolagen v kapslích a ve svých 45 vypadám na 35 (a to nejsou moje slova :))

Sarkez | 05.10.2023 23:21

Holky :) Chci se zeptat... uvažuju na faceliftem, a to na klinice v Praze Abclinic. Myslíte, že má tento zákrok cenu? Jak je účinný a jak dlouho trvanlivý?

Nicolle | 24.08.2023 12:07

Měla jsem taky problém s pletí, měla jsme ji hodně suchou, pořád takovou krupičku na bradě, čele, šupinkovala mě pleť. Zkoušela jsem různý hydratační krémy, séra, olejíčky. Nic. Tomuhle jsem taky šance moc nedávala, ale teda pecka. Mám tento https://www.kkkolagen.cz/denni-krem-s-kolagenem-a-kyselinou-hyaluronovou/ a pak ještě na noc. Pleť mám takovou hezčí, nešupinkovatí, nestahuje. Na dotek je jemnější, nacucaná. Dostala jsem ho jako dárek, ale rozhodně si ho koupím znovu. :) Navíc stačí malinko, takže vydrží delší dobu. :) 

Margita | 22.08.2023 13:33

Já myslela že dělají jen kolageny rozpustné, nevěděla jsem že mají i kosmetiku. A jaký pociťuješ rozdíl?  Jaké používáš? 

Nicolle | 11.08.2023 12:03

Já jsem teda začala používat kvalitní kosmetiku s kolagenem, kyselinou hyaluronovou a jinými prospěsnými lákamipro naši pokožku od KK kolagenu a jsem teda překvapená s výsledkem. Kosmetika je dražší, ale evidetně fakt funguje. 

Jandka | 31.07.2023 16:53

Ano, mám celou řadu, a na notino kupuji i parfémy.

vendyska | 30.07.2023 22:17

A používáš i jiné od nich?

Jandka | 29.07.2023 17:47

U mastné pleti se sklonem k tvoření akné, jsem vyzkoušela  https://www.notino.cz/bioderma/sebium-global-intenzivni-pece-o-aknozni-plet/  Pleť mě krásně hydratuje a vyhlazuje. Mám pak dobrý pocit.

Bebi | 29.07.2023 17:04

Nedávno jsem byla  na microbladingu a dokonce mě  kosmetička poradila ošetřovat místo balzámem po tetování. Byla jsem s ním spokojená. Krásně místo promazal a zjemnil.

Mišik | 27.07.2023 9:13

Našla jsem na jejich stránkách i balzám po tetování, zkušenost s ním taky máte?

Olinouš | 24.07.2023 9:34

Mám citlivou pokožku, dokonce se mi někdy tvoří šupinky, na doporučení jsem vyzkoušela vzorek  https://laorganica.cz/produkt/telove-mleko-s-tropickymi-kvety-tahitskym-olejem-monoi-a-bambuckym-maslem/, vyhovuje mě a dobře ho snáším. Koupila jsem si proto velké balení.

Bebi | 19.07.2023 15:52

Mám dost mastnou pleť, začala jsem používat regenerační mléko z Laorganica. Pleť se po jeho používání už tolik nemastí. Na  zkoušku jsem si koupila malé balení, ale lze zakoupit i ve větším. Takže velké balení už taky mám.

JitkaHladka | 02.07.2023 16:58

Jojo, notino je super shop. Mají tam neskutečnou nabídku, která se stále rozrůstá. Napřed jsem tam kupovala jen parfémy a teď tam beru kompletní kosmetiku a drogerku.

Sarkez | 16.06.2023 13:15

Já kosmetiku dost nakupuju na netu. Je to pro mě pohodlnější. Navíc tam m ají i lepší výběr a mám na vybírání klid a čas. Nejraději nakupuju na notinu.

Stanička | 25.05.2023 9:03

No tak to není o čem, když i s dárkem a přírodní. Navíc jsem koukala, ž eza každou tou značkou stojí nějaká malá rodinná firma, což se mi hrozně líbí a ráda je podpořím nákupem.

1 2 3

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.