konzerva pro psa

Margita | 19.01.2024 9:35

ahoj podle čeho vybíráte vašim pejskům konzervy? máte značku, se kterou jste spokojené? Nestíhám už tolik vařit a dávat maso ke granulím, tak bych chtěla nějakou kvalitní alternativu, díky

Stanička | 29.03.2024 9:34

Děkuji za odkaz. Dívala jsem se a konzervy vypadají opravdu dobře. Líbí sem i že jsou vhodné i pro kočičky. :) Zkusím tedy objednat od každého druhu jeden a uvidíme jak budou chutnat. :) 

Hlinicka | 25.03.2024 12:31

Proto kupuji jejich https://rawbark.cz/sortiment/?kategorie=dobrutky. Určitě můžu doporučit, vyzkoušejte. Máte tam 3 druhy kapra, hovězí a zvěřinu. U nás chutnají všechny tři. Hlavně jsou tam kousky masa, není nic namletého, konzervy voní a naši z nich neměměli ani žádné potíže jako s ostatními. :) 

Stanička | 15.03.2024 12:03

Ano moje slova. Snažím se takovým vyhýbat, ale bohužel ani to že tam nejsou obiloviny není záruka, že tam je o to větší podíl masa. Nahradí to něčím jiným. :( Nějakou dobrou kvalitní konzervu hledáme už douho. Brala jsem jich několik kde bylo deklarováno 100% masa, ale po otevření to byla jen padrť všeho možného. :( 

Hlinicka | 12.03.2024 11:48

Konzerva by neměla obsahovat vůbec žádné obiloviny, ne minimum. :) A nejen konzerva, ale také granule. Obiloviny nejsou pro žádné zvíře dobré, jelikož se jimi nahrazují složky, které by zvířata měla dostat. My bereme jak granule tak i konzervy od Rawbark a za nás spokojenost. Konzervy mají 100% masove ve vlastí šťávě. A granulky také ze syrového masa bez kostních mouček. :) 

Nicolle | 27.01.2024 11:22

taky můžu doporučit, tyhle bereme od podzimu a pejsci je milují, jsou štavnaté a cením i uzavírání na konzervě pro další dávkování

martina.marna | 23.01.2024 16:44

ahoj, no tak já se zaměřuju na vysoký podíl masa , tj aspon tak kolem 92% a na konzervy s minimem obilovin, beru přímo od výrobce louiepet...udělám vždy nákup na měsíc a mám klídeček, ted se dívám, že tam mají aji akce

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.