Kloubní výživa pro psy

JitkaHladka | 03.01.2019 22:07

Ahoj všem :) Potřebovala bych poradit. Já se v tom vůbec nevyznám, ale nutně potřebuju vybrat kvalitní kloubní výživu pro dogu. Díky moc za každý tip.

RybickaMala | 05.09.2019 16:50

Ahoj, jako pokud ti já můžu radit, pak rozhodně doporučuju kloubní výživi Canvit chodnro. A tu teda dávat hlavně i jako prevenci, protože ta je nejdůležitější. Díky ní se předejde spoustě problémům.

RybickaMala | 03.06.2019 10:51

Ten Canvit chondro je ochucený... My máme docela problém našemu podat jakékoli tabletky, protože to prostě nesní. Pak vymýslíme, jak ho obalamutit, aby ho snědl a neprokoukl, ale většinou bez úspěchu. No, ale u tohoto problém není, protože mají krásnou masovou vůni.

Alexx | 29.04.2019 22:18

Nejlepší kloubní a hlavně nejúčinnější, je kloubní výživa Canvit chondro. Vřele doporučuji. Sami jsme ji začali kupovat na dopoučení vet jako prevenci a zatím je vše v naprostém pořádku.

Sarkez | 03.03.2019 23:02

Ahoj, jako pokud ti já můžu radit, pak rozhodně doporučuju kloubní výživi Canvit chodnro. A tu teda dávat hlavně i jako prevenci, protože ta je nejdůležitější. Díky ní se předejde spoustě problémům.

RybickaMala | 31.01.2019 7:55

Jitko a tu hledáš proč? Chceš ji jako prevenci nebo už na potíže? A byla jsi u vet? Jako dívej, my kupujeme tuto výživu https://www.azkrmiva.cz/canvit-chondro-pro-psy-100g-new.html s tím, že my jí zatím naštěstí dáváme jen jako prevenci, ale je výborný i na akutky.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.