Jarní únava

RybickaMala | 31.03.2019 15:42

Holky, když jsem přes zimu nachlazená, tak beru vitamíny, abych se toho nachlaení zbavila. Hodně se mi osvědčily vitamíny Bion 3. Oni ale v nabídce mají i řadu vital, která je skvělá na regeneraci organismu po zimě. Asi na odbourání jarní únavy. Nemáte někdo zkušenosti s touto řadou?

RybickaMala | 30.07.2019 9:40

Počkej, po 3 týdnech jsi už cítila zlepšení? To je senzace. Já jsem toho totiž zkusila už celou řadu a jako zatím nic. Žádná změna, nic. Tak zkusím ten simplebiotix a třeba mi taky pomůže :) Díky moc za rady a za info.

Lucisek | 24.07.2019 12:35

Ahoj ja ted zacala objednvat tady https://www.perlazdravi.cz/vyhledavani/?string=vito+life a jsem hrozně spokojena s cenou a aji s rychlim dorucenim.

Jarouska | 18.07.2019 19:15

Ahoj no ja mam vybornou zkusenost s eshopem perla zdravi.Konkretne vitolife.Je  tam strasně moc produktu.Ja osobně si objednavam spirulinu a shitake.No maji tam toho strasně moc.

Lucisek | 16.07.2019 20:54

Ahooj no tak za mě teda osvedceny zpusob jak se poradně probrat a citit se lepe tak pit jecmen a chlorelu.A vzdycky jsem pak vazně ready.Čirou nahodou nemate zkusenosti z nějakym eshopem nebo obchod to je fuk,kde se to da vyhodně koupit?Díky

Alexx | 30.06.2019 22:48

Ahoj, mě obně se nejvíc osvědčil přípravek simplebiotix. A musím řícct, že cca ty 3 týdny od užívá jsem se zase cítila skvěle.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.