Infrasauna

Jarka | 16.10.2020 17:00

Ahoj, zajímalo by mě jestli tu najdu někoho, kdo má doma infrasaunu ? Jestli ano, tak zaznamenali jste nějaký efekt, co se týče zdravotního stavu ? Popřípadě budu i ráda za doporučení prodejce.

Sonia | 29.10.2020 9:20

Nene, montáž si provádíte sami, ale je to fakt jednoduché. Ke každé té sauně mají ke stažení přímo u produktu manuál a podle toho jedeš

Jarka | 28.10.2020 21:21

Mohla bych vědět, jak je to potom s montáží ? Smontují mi to pak na místě ? 

Sonia | 24.10.2020 20:36

Máme tady tuhle větší www.marimex.cz/infrasauna-marimex-popular-7001-xxl/ a spotřeba tam moc velká není, u těch menších se to přirovnává ke spotřebě žehličky a tady u té větší to bude asi o něco více :)

Jarka | 22.10.2020 11:04

No četla jsem právě, že to má vliv na imunitu, detoxikuje organismus, snižuje ztuhlost kloubů a působí protizánětlivě, což je super a rodiče si to chtějí koupit na baráček. Jaký model máte ? Má to hodně velkou spotřebu ? 

Sonia | 20.10.2020 12:21

S manželem jsme si infrasaunu pořídili v loňském roce, dostali jsme doporučení na infrasaunu od marimexu a jsme s ní moc spokojení. Opravdu je to znát hlavně po fyzické stránce, protože s manželem sportujeme, takže infrasauna je pro nás určitý relax a vždy došlo do jisté míry k uvolnění ztuhlých svalů a když si to vezmu, tak jsem nebyla pěkně dlouho nemocná, tak na imunitu to má prý vliv taky.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.