Hubnutí

JitkaHladka | 02.03.2023 0:35

Ahojky holky :) Hele, tak mě napadlo... myslím, že každá z nás někdy řešila, ať už úspěšně, nebo neúspěšně, snad o hubnutí... Pojdmě si vyměnit zkušenosti :) Negativní i pozitivní :)

RenatkaVl | 25.04.2023 15:41

Dívej můžeše to vyzkoušet nejdřív, tady s tím balíčkem https://www.ketofit.cz/produkt/proteinova-dieta-zkusebni-balicek. Mají tam i teď 25% slevy, takže to vyjde líp. :) Jojo efekt jsem teda nezaznamenala a to jen udržuju. Dám si i klasické jídlo mimo ty jejich. :) Hlavně si hlídám jídlo podle kalorických tabulek. :) 

Dominika | 24.04.2023 15:07

Děkuji a můžu se zeptat s čím jsi začínala ty? 

RenatkaVl | 22.04.2023 12:31

Hele já jsem s tím spokojená, jím to už cca ten rok. Chutově mě to nedělá problém. Sladké a drinky mají fakt výborné. Za mě teda nejlepší chuť co jsem zkoušela. A mají nejméně sacharidů, takže to hubnutí jde hezky, když se do toho hýbeš aspoň nějak, tak je to rozhodně lepší. :) 

Dominika | 19.04.2023 16:15

A fakt to funguje jo? Já mám teda strach že to nebude dobré a budu mít jojo efekt, když to přestanu jíst. :( 

RenatkaVl | 17.04.2023 10:51

Já jsem potřebovala minulý rok rychle zhubnout, protože jsem šla kámošce za svědka. :D Doporučila mě Ketofit. Tak jsem to zkusila a podařilo se mi zhubnout hezky. Teďka už objednávám balíček na 4 týdny už jen na udržovačku. 

Alexx | 05.04.2023 22:39

No, tak já mám zatím negativní :D a proč? Protože jsem zatím nic nezhubla a když už, tak stejně jsem měla vše zase zpátky :D Takže i já budu ráda za info, rady a tipy :)

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.