Hubnutí

Sarkez | 31.01.2022 11:40

Ahoj holky, prosím prosím, jak nejúčiněji shazujete kila? Jako těch povánočních mám opravdu dost a docela ráda bych s tím hnula. Jsem spíše na domácí cvičení… Díky moc za vaše názory…

sandrii | 27.03.2024 22:47

Já cvičím ve fitness a to bylo jediné, co mi opravdu pomohlo zhubnout. Našla jsem si velké fitness, které je vybavené všemi možnými stroji. Je to zone4you.

martina.marna | 11.12.2023 0:31

Ahoj holky, určitě doporučím za mě pohyb. Vyvážená strava, hodně se hýbat, pak to jde samo, ale je to asi o hlavě, když si dáte do hlavy, že to nejde, tak to nepůjde. Cvičím doma, nemusím se nikam chystat, vyhovuje.

Sarkez | 05.09.2023 22:31

Já jsem si pro zhubnutí taky zvolila dietu https://www.ketodiet.cz/. Ale co se týká cvičení, tak ano, snažím se pravidelně... Ale mám to jako ty... Je to zdůvodu relaxu :)

JitkaHladka | 07.08.2023 19:35

Tak já, jak jsem už psala, jsem vsadila na ketodiet. Ta mi vyhovuje. Hubne se s ní i bez pohybu. A co se týká cvičení, tak ano, sem tam zajdu na skupinovku. Ale je to pro mě spíš z důvodu relaxu :)

RybickaMala | 08.07.2023 9:14

No, to rozhodně. Cvičením se břicho nikdy dokonale neshodí. Na to je nejlepší z měna stravy nebo třeba dieta. Ale pohyb super, tím se ale vůbec nic nezkazí, naopak :)

JitkaHladka | 02.07.2023 12:43

Cvičení super, ale hubnutí je hlavně o jídle. To je prostě 80% celýho hubnoucího procesu... Já jsem si nasadila ketodiet a musím říct, že super. Pomohla mi změnit pohled na jídlo :) Jsem už po dietě a teď jedu LC stravu a hodně mi pomáhají jejich produkty. Ty jsou super.

Sarkez | 13.06.2023 23:59

Holky, co cvičení? Jak jej vnímáte? Cvičíte pravidelně? Doma, posilka, nebo chodíte třeba běhat?

Stanička | 18.05.2023 7:56

Já to podporuji ještě i kolagenem od stejného výrobce, který mi po sportu hezky regeneruje svaly, kosti i pokožku. Nejsem tak vysušená a hlavně má samozřejmě efekt i na pleť.

Sarkez | 14.05.2023 15:45

Taky to tak dělám,užívám zejména https://www.kkkolagen.cz/redukce-hmotnosti/, nedráždí žaludek, je setřný a funguje.

viky.beckham | 12.05.2023 15:20

Holky, já s kily bojuji pořád, ale mám ráda jídlo, tak to musím kompenzovat cvičením, no a abych to trošku podpořila, tak užívám doplňky stravy k podpoře spalování tuků před cvičením. Je pravda, že se při cvičení více potím, ale i více vydržím a nemám takový hlad, zejména po hardcorovém tréninku.

RybickaMala | 25.04.2023 23:58

Na ketodiet jsem se koukala a chtěla bych se prosím zeptat na to, jak se vlastně vybírá hubnoucí program? Podle čeho se při výběru orientovat? Je to podle toho, kolik chci zhubnout? Díky moc.

Alexx | 30.03.2023 21:43

Já jsem teda zastánce diety ketodiet. Ta mi maximálně vyhovuje. A ty jejich produkty, topka! Zamilovala jsem se do jejich tyčinek :) Ale mají dokonalý všechno!

andry | 15.03.2023 18:40

Ano je nejlepší z těchto diet. Když máš méně sacharidů, tak to hubnutí jde lépe. I tak mají moc chutné jídla. Já jsem třeba člověk, co si nedokaže představit ráno bez chleba a proto si kupuji jejich semínkový.

Dominika | 02.03.2023 9:48

Proteinovku doporučuji teda KetoDiet. Ty jídla jsou nejchutnější co jsem vyzkoušela a bála jsem se, že budu bez pečiva, ale to jejich je výborný.

Majki636 | 28.02.2023 10:00

Taky jsem se pustila tady do té diety https://www.ketofit.cz/ a po prvním měsíci můžu říct, že funguje a kila na ní letí dolů fakt rychle. 

1 2 3

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.