Doplňky stravy na vrásky

Denda | 20.05.2024 0:13

Dobrý večer, ženský - užíváte někdo nějaké účinné doplňky stravy na vrásky? Funguje vůbec něco nebo to jsou vyhozené peníze a mám se zaměřit spíš na kosmetiku? 

RybickaMala | 02.06.2024 22:20

Mně osobně nejvíc vyhovuje mořský kolagen :) Ten se mi osvědčil nejvíc. Jinak pokud mohu radit, tak doporučuji kouknout na Notino, tam mají skvělou nabídku :)

viky.beckham | 01.06.2024 23:52

Hele já používám Collagen 10000 od kolagen drink, doporučení jsem dostala od kamarádky a změnu jsem cítila už po prvním měsíci. Pokožka je víc elastická, zdá se mi, že se mi zlepšila i kvalita nehtů. Tak jsem rovnou objednala na další 2 měsíce. 

Denda | 26.05.2024 18:50

Moc díky - projela jsem různé diskuze a žensklý si tento kolagen dost chválí. Hlavně ty benefity mě mile překvapily - je jich fakt hodně a změny by navíc mely být vidět hodně brzy.

Simina | 24.05.2024 22:20

Souhlasím - kolagen je na vrásky TOP! Jen je potřeba vybrat dobře. Já už asi 3 roky užívám Orcacollagen a jsem moc spokojená. Je to rybí koagen za studena hydrolyzovaný, takže je nejúčinnější kolagen, který je k dostání a má luxusní chuť, kdyby to šlo pila bych ho 5x denně :D Navíc je nabitý i dalšími účinnými látkami - vitamín C, kyselina hyaluronová, Zinek, Biotin ... Tady najdete víc informací a dá se tam objednat www.orcacollagen.cz Mrkněte i na jejich členství, máte pak slevu na kolagen a taky dopravu zadarmo.

Martička | 22.05.2024 21:12

Já doporučím užívat kolagen - těch benefitů, které užívání přinese, je spoustu. Je ale potřeba dobře vybírat a nezapomenout na to, že aby byl účinný, musíte spolu s kolagenem užívat i vitamín C.

martina.marna | 22.05.2024 9:24

ahoj :) no je to kombinace všeho - kvalitní kosmetika a vhodné doplńky stravy.. obzvlášť je přirozené, že časem tělo ztrácí kolagen.. tak ho musíš doplnit.. pokud ti jde o věci jako vlasy a nehty, tak je nejlepší rybí kolagen.. používám od kolagen drink - mají s příchutí lesních plodů, takže si na tom i pochutnáš :D 

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.