Doplňky stravy na pleť 40+

Eva K. | 24.10.2023 21:01

Dobrý večer, jaký doplněk stravy doporučíte užívat na pleť po čtyřicítce? Věk se na pleti bohužel začíná podepisovat a chtěla bych pleť zase něčím oživit a omladit.

Sarkez | 16.01.2024 15:16

Holky k tomu kolagenu si šoupněte ještě tohle https://shop.n-medical.cz/home/266-hyaluron-n-medical-kyselina-hyaluronova-8594190490021.html a myslím že budete ještě spokojenější. Funguje skvěle. Já ji beru sama už nějakou dobu a pleť je hezká, vyhlazená a pružná. :) 

Dominika | 23.11.2023 15:26

Ano to samozřejmě je, ale živočišný má více aminokyselin, které jsou důležité pro tvrobu šroubovice kolagenu. Kdyby Vás zajímalo více https://www.kkkolagen.cz/o-kk-kolagenu/. Takže je prospěšný i například na kosti a klouby nejen na vlasy, pleť a nehty. A díky kyselině hyaluronové, která jde s kolagenem ruku v ruce se krásně doplňují, vyživují, hydratují. 

Nicolle | 21.11.2023 11:13

No a proč je lepší ten živočišný kolagen než ten mořský? Přece jen toho je na trhu mnohem více a řekla bych že je i levnější. 

Dominika | 17.11.2023 12:06

Kupuji si kolagen od KK kolagenu, jelikož je jediný složen z živočišného kolagenu, který je pro naše tělo přirozenější. Obsahuje i kyselinu hylauronovou, vitamíny jako například C, E, B a další + minerální látky. :) Určitě je důležité kolagen pít min tři měsíce, aby byly vidět výsledky. :) 

Saandra | 30.10.2023 18:49

Já ho objednávám na stránkách značky - www.orcacollagen.cz a mám ho za dobrou cenu, protože u nich mám členství - díky němu se mi každý měsíc kolagen automaticky objedná, strhnou se peníze z karty a balíček mi přijde domů. Všechno mám bez starostí a bez práce, což mi maximálně vyhovuje. Navíc díky členství se dostanu na nejnižší cenu za kolagen na trhu.

RenatkaVl | 29.10.2023 22:58

A co kosmetika, která účinně pomáhá na vrásky? Nějaké doplňky sice užívám ale bez kvalitní kosmetiky to podle mě nejde a já pořád marně hledám tu, která mi stoprocentně sedne a opravdu mi pomůže vrásky řešit…

Eva K. | 28.10.2023 20:46

Moc děkuji za kometář - určitě bych ho zkusila, protože už delší dobu čtu všude o pozitivních účincích kolagenu :) Napíšete prosím kde ho objednat na internetu? Kde ho objednáváte Vy?

Saandra | 26.10.2023 21:46

Mě se osvědčil Orcacollagen - jde o prémiový kolagen, který pleť krásně hydratuje, vyhlazuje vrásky a pleť vypadá mladistvěji. Navíc pozitivné působí i na kvalitu vlasů a nehtů.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.