Dobré sérum na pleť

Jituš | 01.05.2021 23:51

Dobrý večer, jaké sérum na pleť se vám osvědčilo? Začínají se mi dělat první vrásky a ráda bych si pořídila sérum, které vyhlazuje pleť a hydratuje.

Jituš | 09.05.2021 22:35

Tak díky :) Objednala jsem si hydratační sérum i Lavyl Auricum Senzitive a těším se až oba produkty vyzkouším :)

Denda | 07.05.2021 22:33

Ano, ještě je výborný tento sprej https://www.lavycosmetics.com/lavyl-auricum-senzitive-50-ml Ten nosím pořád v kabelce a dá se použít na jakýkoliv problém. Má přírodní složení a pomáhá fakt okamžitě. je protizánětlivý, uleví od bolesti, ale je dobrý i na akné a odřeniny.

Jituš | 05.05.2021 22:25

Děkuji za doporučení na značku Lavycosmetics - mají zajímavé produkty, určitě bych toho najednou objednala víc - máte ještě zkušenost s nějakým produktem kromě séra?

Vendy35 | 04.05.2021 17:34

Rozhodně stojí za to si ho koupit, na pleti je hrozně příjemný a krásně se vstřebává. Pleť po něm zůstane krásně hladká a hrozně jsem si ho oblíbila :). Tohle je Jitko on www.lavycosmetics.com/exyol-sc-30-ml

Denda | 03.05.2021 23:00

Zdravím, nedávno jsem narazila na kosmetiku lavycosmetics a mají super produkty. Líbí se mi jejich hydratační sérum, které je i proti vráskám, ale celkově mě jejich produkty zaujaly, určitě toho objednám víc.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.