Digestoř

Alexx | 23.10.2018 13:24

Ahoj všem, prosím mám dotaz a ráda bych znala Vaše názory. Naši si staví baráček a teď zrvona plánují vybavení kuchyně… Určitě chtějí digestoř. Co myslíte, jaká je podle vás nejlepší značka?

Alexx | 20.01.2020 21:15

Dívej, já bych ti určitě poradila se pracovníky z airforce-eshop.cz obrátit, protože oni ti určitě poradí. Jsou tam super, nám taky pomohli a s výběrem jsme spokojeni moc.

Sarkez | 14.12.2019 12:32

Super, díky moc. My jsme se na Airforce taky dohodli. Teď akorát přemýšlíme nad řešením, které vybereme...

JitkaHladka | 22.11.2019 20:42

Ahoj, sice jsem měla namyšlenou jinou, ale nakonec jsme s manželem vybrali tento typ https://www.airforce-eshop.cz/e-shop/airforce-f96-tlc-83-x a moc nám vyhovuje. Značku určitě doporučím.

Sarkez | 18.10.2019 19:15

Prosím, mohl by mi někdo poradit... jakou konrétní digestoř od Airforce máte? A jak je na tom s hlučností? Je to snesitelné? A co tah? Uvažujeme nad koupím, ale nevíme, na co se zaměřit...

Sarkez | 25.02.2019 9:21

Holky, jsme schopny třeba nějak zhodbnotit poměr kvality a ceny této digestoře? Jako mě přijde super, cena je trochu vyšší, ale předpokládám, že se to právě promítne v té kvalitě. Je to tak?

RybickaMala | 26.01.2019 13:25

Jasně, no... To prostě záleží na tom, jakou máš představu :) Já jsem jen postla to, co jsem si vybrala já. Jinak co se týká té podpory, tak je to, že jim uplně klidně zavolej a oni ti velmi ochotn poradí v výběrem. Já jsem to tak udělala a díky tomu mám doma digestoř, která mi absolutně vyhovuje.

JitkaHladka | 17.12.2018 10:49

Aha, tak super, moc díky. Jinak já bych teda asi spíš chtěla ostrůvkou digestoř, ale už jsem se dívala, že airforce-eshop i tyhle nabízí. Jinak jak je to s podporou eshopu?

RybickaMala | 16.12.2018 12:24

Jasně, není problém - já mám tut https://www.airforce-eshop.cz/e-shop/airforce-f96-s4-53-x. Je moc pěkná, nenápadná a desinově perfektní.

JitkaHladka | 06.12.2018 20:08

Rybicko, jakou konrétní digestoř od nich máš? A jak je na tom s hlučností? Je to snesitelné? A co tah?

RybickaMala | 23.11.2018 9:28

Alecco, no tak to rozhodně. Oni jsou tam od toho! Sama jsem si vybrala jiný kousek, ale po jednání s prodejcem jsem se nakonec rozhodla pro jiný. Jsou to fakt odborníci!

Alexx | 15.11.2018 20:13

Aha, vidíš, o této značce jsem zatím neslyšela. Jako oni teď moc ty peníze neřeší, protože jak sama říkáš - je to nový domeček a chtějí mít vše v té nejlepší kvalitě, aby jim to co nejdéle vydrželo. A myslíš, že je možné se s prodejcem poradit ohledně nejvhodnějšího kousku?

RybickaMala | 24.10.2018 10:45

Ahoj, no to záleží. Na trhu je toho spousty. Nevím, jakou mají představu. Ale pokud si staví baríček a budou mít vše nové, pak doporučuji se podívat třeba na tyto italské kousky. Je to skvělá a spolehlivá značka. Je to už opravdu luxus, který ale za ty peníze stojí. https://www.airforce-eshop.cz/

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.