Dieta

RybickaMala | 18.01.2022 19:54

Ahojky všem... Dotaz... Povánoční kila... No jo, problém :D Já jsem si říkala, že bych zkusila proteinovou dietu. Koukala jsem se na nabídky a nejvíc se mi líbí https://www.ketofit.cz/. Máte s touto dietou prosím zkušenosti?

RybickaMala | 29.05.2022 21:33

No, holky, já jsem si ketofit taky koupila a musím říct, že jsem nadšená. Jak tady samy píšete, ta kila letí dolů sama. A to mě motivuje fakt maximálně. A co je teda super, to je to, že ta dieta má v sobě všechny potřebné vitamíny, které tělo potřebuje.

IvaH | 01.05.2022 17:46

Mamka ji držela začátkem loňského roku a zhubla na ní člověče hodně.

Majki636 | 27.04.2022 20:04

Uvažuju nad nupo dietou. Nějaké zkušenosti s touto dietou ? :)

JitkaHladka | 25.04.2022 14:00

No, můžeš mít jejich program, kde je kompletní skladba jídel a nebo si dietu můžeš namixovat sama :) Jinak tahle dieta je super v tom, že obsahuje všechny potřebné vitamíny :) Proto bych se rozhodla pro ni :)

Alexx | 03.04.2022 19:14

Ahoj, měla bych k té ketofit dotaz... Jak je to s programem nebo spíše koncepcí diety? Podle čeho se mám orientovat? A jedná se pouze o koktejly?

Sarkez | 26.02.2022 11:37

Ty jo, ty jsi jich už zkusila tolik? :-O Ale zase je super, že jsi konečně našla tu, která ti vyhovuje :)

JitkaHladka | 22.02.2022 20:58

Osobně teda musím říct, že jsem zkoušela celkem tři proteinové diety. U žádné jsem ale nevydržela, protože chuťově mi ta jídla prostě nesedla... Ale nakonec jsem s kámoškou zkusila tu dietu ketofit.cz a musím říct, že to je konečně dieta, co mi sedne. Chutná mi, nehladovím a kila letí dolů.

Sarkez | 30.01.2022 18:03

Ahoj, já jsem tuto dietu držela :) A super. Po vánocím mám nějaké kilo navíc, tak se zase chystám, že ji chvíli budu držet, abych se dostala do formy :) Ty se taky na tu dietu chystáš?

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.