Darování vajíček

Adelinda | 03.03.2023 22:33

Zdravím všechny, chtěla bych diskutovat - jaký máte názor na darování vajíček? Napíšete pro a proti?

RenatkaVl | 26.09.2023 10:26

Ne to nepotřebuješ nic, přesně tak, tady https://www.caraplasma.cz/prihlaseni-na-odber/registrace si vyplníš formulář, pak se dostavíš na smluvený termín, vezmou ti krev a vyšetří tě a řeknou jestli seš vhodný dárce nebo nikoli. Určitě si prostuduj podmínky a instrukce jak se chovat, co dělat a nedělat před odběrem, jak jíst a pít( pít fáákt hodně). Pak bude vše ok. :) 

Hajanaaa | 22.09.2023 10:39

Díky, co se myslí tím dodržovat co mám? Jako během toho odběru nebo nějak předtím? A jak to chodí? Člověk tam přijde a řekne že se chce zaregistrovat a oni mě pak nějak vyšetří? Nebo potřebuju něco od obvoďačky?  

RenatkaVl | 19.09.2023 10:47

Určitě můžeš. :) Já chodím ráda do Caraplasmy na Praze 1. :) Je to moc hezké, čisté centrum a celkově velmi hezký přístup. :) Chodím už asi 2 roky. Každý měsíc jednou a vynechávám třeba v období prázdnin. Když budeš dodržovat co máš a nebudeš chodit víckrát do měsíce jak 2x tak je to dobré. Ale někomu to taky nemusí sednout. Kamarádce z toho nebylo dobře, takže chodit přestala, ale je to člověk do člověka, je potřeba to vyzkoušet. :) 

Hajanaaa | 13.09.2023 14:27

Mohla bych se zeptat zda někdo chodíte darovat kromě vajíček i plasmu? Případně kam a jak jste spokojení a zda to nějak neubližuje zdraví a nedělá Vám to zle? A jak dlouho chodíte?

Hana | 11.03.2023 21:38

Nebolí, všechno se děje v narkoze, takže necítíte nic. A až se probudíte, tak o ničem nevíte. Tady máte odkaz na jejich stránky https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek Najdete tam veškeré informace.

Eva K. | 09.03.2023 23:12

Holky - napíšete - bolí darování vajíček? A na jakou kliniku se teda objednat?

Hana | 05.03.2023 15:24

Dobrý den, taky jsem si s touto myšlenkou 2 roky pohrávala a nakonec jsem se rozhodla a nelituji, chtěla jsem někomu pomoct s to se podařilo :) Určitě půjdu darovat ještě jednou, než budu sama plánovat děti. Pokud se rozhodnete - určitě doporučuji najít kvalitní kliniku a ne jít jen tak někam.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.