Čtení pro puberťáka

Eliška | 25.05.2014 16:52

Dobrý den, potřebovala bych poradit, jaké knížky tak mají úspěch u vašich puberťáků? Můj syn nechce skoro vůbec číst, prý ho to nebaví a mě to celkem trápí, potřebovala bych ho nějak pro to nadchnout, nemáte někdo tip na nějakou osvědčenou knihu, prosím? Děkuji

Alicia | 27.06.2014 12:37

Opravdu? Tak to mě potěšilo, jsem ráda, že jsem ti pomohla :-) Děsivá věda je totiž těžký kalibr, to zaujme téměř úplně každého :-) Tak jen takhle dál a bude z něj nakonec knihomol :-D :-D :-P

Eliška | 20.06.2014 18:49

Alicio, díky, googlila jsem si tu Děsivou vědu (to mě zaujalo) a moc se mi to zalíbilo, vypadalo to hrozně zábavně a zajímavě, takže jsem to pořídila a je to fajn, syn z toho sice na začátku nebyl nadšený (jako ze všech knížek) ale nakonec se do toho nějak začetl a přečetl to celé a  celkem rychle a dokonce se ptal, jestli to má nějaké další díly! Takže jsem samozřejmě hned s radostí objednala z egmontu další... :-) Takže opravdu velké díky!

Alicia | 28.05.2014 0:22

Noooo, těžké radit, Eliško, když ho neznám, ale mám několik tipů, podle toho, co zabírá u nás :D takže pokud má rád fantasy tak třeba série Strážci minulosti, nebo Hraničářův učeň, pokud má rád vědu a fakta (ale zábavně zpracovaná) tak něco ze série Děsivá věda třeba, tady tento díl je výborný http://www.egmont.cz/knihy/desiva-veda-8211-protivna-priroda/ (přečetla jsem i já) :D

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.