Autosedačka pro roční dítě

Simina | 18.07.2023 23:18

Dobrý večer, jakou autosedačku mi doporučíte pro ročního syna? Má 10 kilo a 75 cm.

Alexx | 26.09.2023 12:18

Přesně tak, rozhodně by mělo být ergonomické, právě proto že je sestrojeno tak, aby miminku nikterak neubližovalo, ale aby se tam cítil pohodlně. Měla jsem toto https://www.crystalbaby.cz/ergobaby-nositko-adapt-hello-kitty-classic, ergonomické od 3 kil do 20 bez dokupování nějaké novorozenecké vložky. Tři polohy na nošení. Spousta vychytáveček. :) Mají to tam vše vypsané a dost jsem ho teda využívala při nákupech nebo i výletech když jsem nechtěla tahat kočár. :) 

martina.marna | 22.09.2023 13:16

Ano to je jedna z výhod co se mi líbí, že mám dítě blízko srdci. :) Myslím že je to i uklidňuje. Takže se dívat od okolikati měsíců to je? Já mám jediny co tak blbej pocit že to je nějak nepřirozené pro ně třeba na páteř nebo nožičky. 

Alexx | 19.09.2023 15:20

Za mě ano, samozřejmě každej na to má názor dle sebe.. Podle mě ale pokud je nostíko kvalitní a uzpůsobeno pro děti v ruzných věkových kategoriich, tak může mamince velm pomoci a pro dítě je to příjemnější, protože je mamince blízko srdce. Dlouho jsem vybírala a koupila jsem nakonec ze stránek Crystalbaby a to přesne Ergobaby Adapt. :) 

martina.marna | 14.09.2023 12:30

Ahoj holky, trochu se připojím k dotazu, ale potřebovala bych poradi s nostíkem,koupit nekoupit a pokud ano tak od koho a jaké? 

Hana | 21.07.2023 20:26

Holky, ta vypadá dobře :) Taky autosedačku pro prcka sháním a líbí se mi cena, takže se do jejich klubu hned přihlásím.

Eva K. | 20.07.2023 18:30

Já jsem vybrala tuto autosedačku na Feedo www.feedo.cz/kinderkraft-myway-isofix-0-36kg-red-2020-autosedacka a chci se přihlásit do Feedo clubu, je pak výrazně levnější.

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.