Soutěž o žehličky na vlasy značky Remington

Soutěž o žehličky na vlasy značky Remington

Dokonale hladké vlasy - no uznejte samy, která žena by si je nepřála! V současné době je trendy mít hřívu rovnou jako hřebíky, která už na první pohled působí upraveně a perfektně. Jestliže nepatříte k ženám, které je nemají od přírody, pak nám jistě dáte za pravdu, že zkrotit nepoddajné vlny i menší vlnky je kolikrát pěkná otrava!

Pokud toužíte po hladkém účesu a vaším přáním je mít vlasy dokonale rovné, jsou následující řádky určené právě vám! Až do konce ledna probíhá soutěž se značkou Remington, která si pro vás připravila hned 3 zajímavé výhry, které zaručeně stojí za to:

1. ŽEHLIČKA NA VLASY AIR PLATES

zehlicka Air Plates

Jestliže si chcete dopřát opravdu jednoduché žehlení vlasů, které vás bude bavit a které vám přinese ty nejlepší výsledky, je žehlička na vlasy Air Plates jasnou volbou číslo jedna! Jedná se o první žehličku na vlasy na světě, která se může pyšnit pohyblivými plochami. Mezi její přednosti patří keramický povrch s titanem a technologie Cool Touch, díky které budete mít naprostou kontrolu nad vaším účesem. Pohyblivé plochy nejsou u této žehličky spojené s vnější částí, takže nejsou rozpálené a vy je můžete během žehlení uchopit a vytvořit si přesně takový účes, který potřebujete.

2. ŽEHLIČKA PRO-SLEEK & CURL

zehlicka Pro-Sleek & Curl

Zaoblený design žehlicích ploch, zdokonalená keramika, zámek teploty nebo funkce Boost - to a mnohem více nabízí žehlička na vlasy Pro-Sleek & Curl, kterou si okamžitě zamilujete. Slibuje až o 75 % hladší vyžehlení vašich vlasů, disponuje praktickou funkcí automatického vypnutí po 60 minutách nečinnosti a díky již zmíněnému zámku teploty se nemusíte bát, že byste si vlivem nepozornosti změnili teplotu. Jako třešničku na dortu zmíníme funkci Boost, která vám umožňuje ve velmi krátkém čase změnit teplotu.

3. ŽEHLIČKA NA VLASY SHINE THERAPY

zehlicka Shine Therapy

Žehlička na vlasy Shine Therapy se stane vaší nedílnou součástí. Žehlicí plochy jsou vyrobené ze zdokonalené keramiky, která je napuštěná marockým arganovým olejem - a to rozhodně stojí za pozornost! Jako další přednosti žehličky Shine Therapy zmíníme možnost až devíti teplotních nastavení, schopnost nahřátí do 15 vteřin a funkci Turbo Boost. I tento model disponuje schopností automatického vypnutí po 60 minutách, což předchází riziku možného požáru.

Chcete se stát jedním ze šťastných výherců?

V tom případě není nic jednoduššího, nežli odpovědět správně na soutěžní otázku. 100. správně odpovídající získá žehličku na vlasy AIR PLATES, 200. žehličku PRO-SLEEK & CURL a na 300. čeká žehlička na vlasy SHINE THERAPY.

Soutěžní otázka:

Jaké je teplotní rozmezí, které lze nastavit u žehličky Shine Therapy?

Správnou odpověď najdete na stránkách Remington.

Pro odeslání hlasu se musíte přihlásit.