Rekvalifikační kurz

Zoufalka | 10.05.2014 17:33

Zdravím, potřebuju poradit, jsem vyučená kosmetička a chtěla bych si udělat nějaký rekvalifikační kurz, protože jsem nedávno ztratila práci, tak nechci - než něco najdu - jen tak sedět s rukama v klíně, ale být trochu akční, říkám si, že nějaký ten kurz by mi mohl třeba pomoct nějakou novou práci najít, nemáte někdo tip? Děkuju

Zoufalka | 22.07.2014 23:56

Nojo, to je fakt dobré :-) myslím, že budu muset ještě složitě rozmýšlet, kterou kamarádku vezmu, protože myslím, že by nejradši šly všechny :-D :-D ale tak když budu mít kurz potom, tak jim můžu prodlužovat i sama doma :-D

BlaznivaAda | 27.06.2014 16:50

Ano, přesně tak, dopoledne je teorie a potom po obědě je praxe přímo na vlastní "modelce"/figurantce, co si přivedeš, takže i strávíš navíc příjemný čas s nějakou svou kamarádkou nebo známou a ta bude mít zadarmo nové prodloužené řasy :-D

Zoufalka | 20.06.2014 14:27

Tojo! Moc děkuju Ado :-) Náhodou prodlužování řas je moooc dobrej nápad, to teď letí, jaktože mě to nenapadlo samotnou, jsem ale tele :-) Ale i kdyby, tak bych stejně nevěděla, kam zajít, takže každopádně moc díky za tip :-) a ještě - tam je nějaká i praktická část?

BlaznivaAda | 25.05.2014 13:14

Ahojky, no pokud jsi kosmetička, tak bys mohla zkusit kurz na prodlužování řas, tam jsem byla já, sice jako amatér, ale dělají dvě skupiny - pro začátečníky a pro pokročilé, tak uvidíš, na co by sis troufla :-) kdyžtak se podívej, je tady o tom kurzu nějaké povídání http://profiliceni.cz/kurz-prodluzovani-ras.php?id=2 a dostaneš pak certifikát, což je taky fajn, že :-)

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.