Kvalitní šperky?

Sajmonka | 13.02.2013 18:14

Zdravím. Neznáte prosím někdo stránku, kde se dají nakupovat přes e-shop opravdu kvalitní šperky? Potřebovala bych koupit sestře nějaké krásné naušnice k narozeninám. Ty svoje už má několik, takže to chce změnu :) ..Ale bohužel ze své zkušenosti vím, že i když vám někde tvrdí, jak je to kvalitní stříbro nebo zlato, tak to po dvou měsících zčerná :( ..Zvláštní.. budu vděčná za každou radu :-)

Nicolle | 14.09.2017 18:46

Jo kdyz si clovek tam nakoupi obleceni taky koukam po nejakych doplnkach.

Lenulina | 10.09.2017 18:56

K satickam jsem si sehnala i paradni sperky ve freeportu, jezdite tam nekdo nakupovat?

lena1234 | 06.10.2016 17:23

jsem alergická na zlato i stříbro používám šperky z chirurgické oceli a jsem moc spokojená podívejte se na stránky www.ewena.cz

 

koralina | 11.06.2016 12:26

přes e-shop bych určitě nedoporučovala, nemužeš na to sáhnout a nikdy nevíš co ti pošlou, takže pokud opravdu kvalitní šperky tak jedině z kamenného obchodu. Můj oblíbený je brosway, mají tamvelký výběr všeho možného..já osobně mám moc ráda korálky, ale záleží na vkusu ;) můžeš se podívat i na web co nabízí a pak jít do obchodu a vidět na vlastní oči ;) odkud jsi?

RenatkaVl | 06.05.2016 12:11

no nakupovat šperky přes net nevím, nemají prodejní web, ale koukni sem, tady si myslím, že si vybere každý. Mám Brosway moc ráda a je to fin. dostupné.brosway.cz

klarinka15 | 15.02.2015 12:08

Super, díky, já jsem si už objednala několik věcí, tak se těším, až si k tomu u krbu sednu a budu tvořit :)))

Sisska | 28.01.2015 17:31

Osobně jsem si tam zatím nic nekupovala, ale moje dcera ano, takže když se to tak vezme, tak s tím zkušenost taky mám :D jak tady výše říkaly slečny/paní, tak opravdu je fajn to, že si objednáte něco podle svého vkusu a doma si to slepíš, jak ty budeš chtít a jak se ti to bude líbit :D

klarinka15 | 28.01.2015 10:45

Holky a VY jste si už něco objednávaly z toho top-koralky.cz??? Dívala jsem se na jejich stránku a docela mě to zaujalo :o

Dominika | 27.11.2014 22:29

Zdravím, se Swarovski komponenty mám také dobrou zkušenost. Mám klasické kulaté, malé, nalepované doma a kamínky drží (mám je přes rok). Pravidelně čistím hadříkem a pořád se hezky lesknou. Ale samozřejmě 100 lidí, 100 vkusů :)

RenatkaVl | 16.10.2014 21:01

Já doporučuji top-koralky.cz prodávají šperky Swarowski, maji jak hotové šperky, tak komponenty, ty využívám já. Takže si potom vyrobím náušnice podle svého vkusu. Není to nic těžkého a vím, že nekoupím nějaký šunt. Ale samozřejmě záleží na tvém vkusu, nevím co přesně hledáš :)

Věra | 13.05.2013 20:51

http://www.atraktivni.cz/fotosoutez/atraktivni-tvar-3-kolo/9/votes/739/girl Prosím hlasujte :) 

Sajmonka | 27.03.2013 15:36

Děkuji moc za radu. Nakonec už jsem jí koupila jedny z těch dvou ze sgallery. Tento víkend má sestra narozeniny, tak jsem zvědavá, jak se jí teda budou líbit. Nakonec jsem je byla vybrat osobně, přece jen na pohled je to trochu jiné než přes internet. Jsou moc krásné, tak doufám, že sestra bude spokojená :-)

Ladka01 | 20.03.2013 14:58

Já ti mohu doporučit stránku www.whiterose.cz smiley Naprostá spokojenost , určitě tam nějaké najdeš :) 

Sajmonka | 11.03.2013 16:26

No, ona má nejraději takové ty klasické, jako ty, které se hodí na každou příležitost. Protože ona je ten typ, že nosí naušky jako jedny třeba celej rok, jen třeba na ples nebo tak je vymění. Ne jak já každý den jiná bižu :D Takže bych potřebovala nějaké stylové, ale praktické :) Jinak díky moc za radu, je o aktuální, já totiž vždycky věci sháním dlouho dopředu, takže ještě mám rezervu..Koukala jsem se třeba na tyto http://www.sgallery.eu/thomas-sabo/nausnice-cr533-051-14  a nebo taky na tyhle http://www.sgallery.eu/thomas-sabo/nausnice-cr559-051-14 ..oboje dvoje se mi líbí..ty druhé jsou takové zajímavější, ale ty první jsou taky krásné no nevím..cenově jsou docela vysoko, ale sestra má kulatiny, tak si je zaslouží :-) ...akorát ještě nevím, které :-/ a taky nemám s tímhle obchodem moc zkušeností, takže nevím no..

Iveta L | 28.02.2013 10:00

No a jaké šperky má ráda nebo spíš náušnice?Nějaké větší,menší,visací nebo kroužky.První bych si ujasnila tohle a až potom bych vybírala nějaký eshop.Je jich strašně moc,takže vybírání není vůbec jednoduché.A taky si to chce stanovit njaký limit.Najdes náušnice za stovku ale taky za dva tisíce :)

1 2 3

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.