IVF

Sarkez | 19.06.2018 21:22

Holky, zakládám tuto diskuzi, abychom si společně vyměnily zkušenosti s IVF. Kdo má zkušenost?

RybickaMala | 02.01.2019 13:12

Holky, já teda nevím, že by to mělo být tím, co je ale pravda, je to, že s tou IVF Klinikou Zlín jsou opravdu hodně spokojení. Však na n také dojíždí klientky ze zahraničí. To asi o něčem svědčí, že.

Sarkez | 03.12.2018 15:42

A myslíš si, že ten úpsěch byl tím, že jsi změnila kliniku? Nebo prostě tam se zadařilo a nevidíš v tom příčinu?

Alexx | 29.08.2018 23:29

Ahoj, já jsem to měla takto - já jsem dřív chodila jinam na kliniku. Nedařilo se ale… Měla jsem za sebou 4 transfery a nic. Tak jsem začala propadat panice a depresi. Mamka celou dobu stála při mně. Nakonec hledala info o českých klinikách a narazila právě na https://www.ivf-zlin.cz/. Tak jsem se tam objednala a ono to vyšlo...

Alexx | 24.08.2018 22:18

Ano, IVF Kliniku Zlín jsem začala navštěvovat na základě doporučení kamarádky… Tak měla taky problémy, nakonec se jí ale podařilo otěhotnět přirozenou cestou, nicméně nějakou dobu byla v péči odborníků. A právě navštěvovala zlínskou kliniku a byla tam moc spokojená, tak proto jsem ji začala navštěvovat i já.

RybickaMala | 26.07.2018 10:45

Nooo, tak to ti moooc gratuluji! A jak jsi byla v tom Zlíně spokojená? A jak jsi se na tu kliiku dostala? To ti někdo doporučil?

Sarkez | 23.07.2018 12:12

Děkuju moc za info. A jak jsi s tou klinikou byla spokojená?

Alexx | 24.06.2018 22:52

Ahoj, já jsem na IVF byla a čekáme v prosinci! Jsem šťastná!!! Taky se chystáš na vyšetření nebo už jdeš rovnou na IVF? Kam se chystáš nebo kam chodíš? Já jsem byla ve Zlíně (www.ivf-zlin.cz) a byla jsem maximálně spokojená. Podařilo se to na druhý pokus!

1

Přidej odpověď

Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.

Pokud nemáte přihlašovací údaje, zaregistrujte se prosím ZDE.