Tipy na letní líčení


Léto je právem nejoblíbenější roční období, kterému dobrovolně přizpůsobujeme nejen oblečení, ale i líčení.

Stejně jako se pro zimu nebo podzim hodí jiné typy líčení, i v létě bychom se měli nad svým make-upem zamyslet. Nejenže se mění trendy, ale i nároky na líčení jsou úplně jiné. Tak si pojďme společně představit pár tipů na letní líčení!

Lehký make-up je základ
Naprostým základem celého letního líčení je použití lehkého make-upu, nejlépe uděláte, pokud tekutý make-up zavřete na dno šuplíku a dáte přednost lehčím BB krémům. Zapomínat byste neměli na podkladovou bázi, která je teď v létě obzvlášť důležitá.

Řasenka, která vás nezradí
K létu neodmyslitelně patří koupání, kterým osvěžujeme tělo a trávíme volný čas. Je jedno, zda si zaplavete v bazénu na zahradě nebo vyrazíte na koupaliště - pro každý případ doporučujeme vsadit na voděodolnou řasenku. Určitě si umíte představit, jak byste vypadali, až byste se vynořili z vody a pod očima měli dva černé fleky. No, pozornost byste upoutali určitě.

Šťavnaté rty
Pokud si nechcete lámat hlavu se složitým líčením, vůbec nemusíte. K létu se stejně nejvíce hodí no make-up look, tedy naprosto bez líčení. Jestliže byste se ale cítili nesvé, vsaďte alespoň na rty. Ty můžete zvýraznit šťavnatým leskem nebo rtěnkou, to už záleží na vás. Zaručujeme vám, že šťavnatých rtů si všimnou nejedny mužské oči.

Nebojte se barev
Barvy k létu patří. A čím výraznější, tím samozřejmě lepší. Určitě se tedy nebojte barevných experimentů a s klidným svědomím sáhněte i po takových barvičkách, jako je třeba zelená, žlutá nebo oranžová. Kdy jindy se odvázat, nežli právě v létě?

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.