Pojďte si užít víkend plný zdraví a osobního rozvoje na Festival Evolution


O víkendu 23. - 25. března 2018 se Výstaviště v pražských Holešovicích opět stane cílem všech příznivců zdravého životního stylu.

Bude se zde totiž konat Festival Evolution. Během tří dnů si zde můžete užít nákupy, ochutnávky skvělého jídla, prezentace kosmetiky nebo navštívit některý z festivalových programů pro celou rodinu. A že bude opravdu z čeho vybírat…

Opět na vás čeká nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši z pěti tematických okruhů – Bio styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj. Kromě nejnovějších produktů zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky, zde najdete i praktické a ekologické výrobky do domácnosti. Stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.

Je libo bio, fair trade, raw nebo vegan?

Najdete zde raw potraviny, fair trade výrobky i konopné speciality. Mezi vystavovateli budou i specialisté na veganskou, vegetariánskou nebo bezlepkovou stravu, producenti zdravých potravin, rodinné firmy a farmy. Certifikované bioprodukty najdete ve Střední hale Výstaviště. Vše budete moci ochutnat třeba ve food zónách s bohatým výběrem občerstvení z kvalitních surovin a hlady určitě nezůstanou i milovníci bio, veggie, vegan, nebo raw stravy. U vystavovatelů se zase můžete těšit na ochutnávky a veletržní slevy.

zdrava vyziva

Eko trendy i přednášky respektovaných odborníků

Široké zastoupení bude mít přírodní a bio kosmetika, chybět nebude ekodrogerie zajišťující ekologické prostředky a pomůcky pro domácnost. Na své si přijdou také příznivci přírodních tkanin, biotextilu nebo zdravé obuvi a maminky zde najdou vše potřebné pro své ratolesti.

Během tří dnů se na Festivalu Evolution představí lékaři zastupující konvenční či celostní medicínu, prostor dostanou praktici alternativní léčby a dojde i na osvědčené „babské“ rady. Odborníci z řad lékařů poradí, co dělat, když vás bolí záda, máte migrény, nebo se příliš stresujete. Nutriční poradci se zaměří na správnou výživu a doporučí vám, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování. Dozvíte se také, jak rozeznat opravdu kvalitní výrobky a podle čeho je vybírat.

Festival Evolution

Nenechte si ujít

V rámci festivalu se vystřídá na sedmi pódiích okolo 150 účinkujících. Vybrat ty, které byste si neměli nechat ujít, je proto opravdu oříšek. Za všechny proto jmenujeme přednášku Rogera Greena z Nového Zélandu, který si pro návštěvníky připravil téma Přirozeným stravováním k zářivému úsměvu. V přednášce vás zakladatel newyorské Academy of Healing Nutrition provede unikátním konceptem Stravování dlouhověkosti a prozradí, co můžeme aplikovat z tradičních výživových znalostí různých kultur, jak stavět na umírněnosti, rovnováze, jednoduchosti a jak si udržet dobré zdraví po celý život.

Zastavte se v koučovací zóně

Představte si, že odhalíte příčinu svých problémů a neúspěchů. Pochopíte, proč se vám nedaří, a sáhnete si na klíč k řešení toho, co vás nejvíce trápí. Chcete znát odpověď na svoji nejpalčivější otázku ve vašich vztazích? Potřebujete zjistit, proč nevyděláváte více, i když se snažíte nad své síly? Zaměstnáváte se otázkou, jak to udělat, aby vás vaše práce opět začala bavit? Či snad strádáte nemocemi, nadváhou a lékaři jsou v koncích?

V tom případě nevynechejte koučovací zónu Aleše Kaliny, autora metody Emočních rovnic, která je Festivalu Evolution pro návštěvníky zdarma.

doprovodny program

Děti vezměte s sebou

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o mateřství a rodičovství, ale báli jste se zeptat, vám na Festivalu Evolution prozradí sestava expertů. Lékaři, pedagogové a další odborníci se zaměří na aktuální témata od porodních témat přes správnou výživu, péči o dětské zdraví až po inovativní možnosti vzdělávání či osobní rozvoj dětí.

Pro vaše nejmenší je na veletrhu připraveno vše, na co jen pomyslí – herna, zábava, skvělé jídlo, a protože organizátoři myslí i na pohodu rodičů, tak nebude chybět ani dětský koutek.

Festival Evolution

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.evolution.cz.

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.