Ali Amiri ještě stále čeká na tu pravou!

03.11.2009 | Revue

Lékař a zpěvák Ali Amiri (29), finalista české SuperStar, si nenechá ujít televizní přenosy z Česko Slovenské SuperStar.

Soutěží je prý doslova nadšen. Méně nadšená je však poslední dobou jeho maminka. Přitažlivého synáčka by už ráda viděla u svatebního oltáře.

"Především obdivuji ty mladé talentované lidi. Všichni dobře zpívají. A pak jen zírám na formu té show. Třeba obrovská hala v Bratislavě, ve které se přenosy také konají, přivádí zpěváky přímo k extázi," libuje si charismatický zpěvák a lékař, který bývá nazýván perským princem. Narodil se v Iránu v Teheránu, s rodiči hodně cestoval a nakonec zakotvil v Praze.
"Pracuji teď na kožním oddělení na Bulovce a zároveň v soukromé ordinaci v dermatologickém centru. A pak s velkou chutí hraji v divadle. Nyní v muzikálu Mona Lisa. I často koncertuji," svěřuje se.

Perský princ se do ženění nežene!
O exotického muže mají ženy velký zájem. On si prý potrpí na ty starší, ale stále ještě nenašel tu pravou, se kterou by se chtěl oženit.
"Maminka už by mě ráda viděla v chomoutu. Já se do něj neženu. To všechno ještě přijde, pro mě je podstatné, že mám plno fanynek, které chodí na moje vystoupení."
V Galerii Václava Špály v rámci festivalu gayů a lesbiček Mezipatra se stal tváří výstavy, bojující proti rasismu a násilí.
"Podporuji každou akci, která bojuje proti násilí a rasismu. Chci, aby lidi pochopili, že svět je jeden a je jedno, kde žijeme, když respektujeme zákony dané země. Já jsem teď šťastný v Česku," uzavírá Amiri. 

Zdroj, foto: Korzo

Komentáře

Pro zobrazení komentářů se musíte přihlásit.